Середа, 25 Травня, 2022
Бiльше

  Свято-Михайлівська парафія села Милятин приєдналася до Православної Церкви України

  Відбулися загальні збори Релігійної громади Свято-Михайлівської парафії Української Православної Церкви московського патріархату с. Милятин Острозького району, на яких було прийняте рішення про зміну канонічної підлеглості, тобто вихід з-під юрисдикції московського патріархату та перехід до Православної Церкви України.

  Про це інформує Духовний Фронт України з посиланням на сайт Рівненської єпархії ПЦУ.

  Вдова покійного настоятеля храму Тетяна Сегень вирішила залишитись в єдності з московським патріархатом та не змогла спокійно прийняти рішення членів релігійної громади про зміну канонічної підлеглості. Вона намагалася перешкодити парафіянам зайти до храму та відмовлялась передати ключі від приміщення храму.

  Для забезпечення правопорядку та цілісності майна релігійної громади було прийнято рішення опечатати будівлю храму до завершення процедури реєстрації статуту релігійної громади у новій редакції та внесення змін до відомостей про юридичну особу до єдиного державного реєстру.

  Нагадаємо, ще дві парафії на Вінниччині разом із настоятелем вийшли з моспатріархату та приєдналися до ПЦУ. Загалом, число переходів парафій до ПЦУ добігає позначки 200. ДФУ веде статистику переходів парафій із початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

  Найсвіжіше

  Популярне