Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  Російські пропагандисти вже приписують українським військовим “чорну магію”

  Російське пропагандистське агентство “РИА Новости” звинуватило українських мінометників у заняттях “чорною магією” та підкріпило це коментарем культуролога Катерини Дайс.

  Як пишуть пропагандисти РФ, “ознаки заняття чорною магією виявлені в штабі українських мінометників на околиці села Трьохізбенка: адепти потойбічних сил намагалися “освятити” зброю та робили позначки кров’ю”.

  За їхніми словами, у цьому штабі базувалася військова частина А4472 – і “на його стіні виявлено сатанинську печатку, що викликає асоціації з голлівудськими фільмами про нечисту силу”.

  Катерини Дайс: “Це магічний сигіл (символ), що складається з багатьох ліній, які перетинаються. Що він означає, важко сказати напевно, в ньому можна побачити і перевернутий знак анархії, і частину знаку “СС”, руну зиг, вона чітко видна в крайньому лівому секторі кола, і написану німецькою букву івриту “зайн”, що означає меч або зброю.

  У біблійному івриті Зайн означає “меч”, а дієслово “лезаєн” – “озброювати”. Можливо, автори заклинання проводили ритуали зміцнення зброї чи “просили” надіслати їм більше зброї”.

  За словами Дайс, “магічна печатка темних сил” поєднує в собі ідеї анархії, зброї та фашистської символіки.

  Вона додала, що печатка намальована “унікурсурально”, тобто не відриваючи руки, що також видає її окультний характер.

  “РИА Новости” додає, що у будівлі серед штабних інструкцій виявили пресреліз українських силовиків із розповіддю про втрати на Донбасі – а на ньому “є смуги від крові, при тому, що в інших місцях ніде подібних слідів немає”.

  Найсвіжіше

  Популярне