Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  Зеленський після закону про ленд-ліз вручив Пелосі орден княгині Ольги

  Президент України Володимир Зеленський вручив спікеру Палати представників США Ненсі Пелосі орден княгині Ольги. І відзначив її внесок у прийняття закону про ленд-лізу.

  Про це повідомляє сайт президента.

  На зустрічі Зеленський висловив подяку США і особисто Пелосі за зусилля щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

  “Дуже важливі сигнали, які сьогодні дають США і президент Байден. Це і недавні потужні кроки з оборонної та фінансової підтримки для України, а також рішення щодо ленд-лізу – ми вдячні за це”, – зазначив він.

  Зі свого боку Пелосі передала привітання від Конгресу, заявивши, що США готові допомагати Україні, поки не завершиться війна проти Росії.

  “За вагомий особистий внесок у зміцнення українсько-американського міждержавного співробітництва, підтримку суверенної, незалежної і демократичної України президент Володимир Зеленський нагородив спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі орденом княгині Ольги”, – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, закон про ленд-лізу передбачає, що президент США повинен протягом 60 днів визначити прискорену процедуру постачання озброєнь для України. Вважається, що під час Другої світової війни ленд-ліз зіграв одну з ключових ролей у перемозі над нацизмом.

  Найсвіжіше

  Популярне