Субота, 24 Лютого, 2024
Бiльше

  Окупанти викрали з Херсона 58 дітей-сиріт, які переховувалися у підвалі однієї з церков

  Колишній уповноважений з прав дитини Микола Кулеба повідомив, що російські військові в Херсоні викрали 58 дітей-сиріт, які переховувалися у підвалі однієї з церков. Він вважає, що обшук церков ФСБ на окупованій території відбувся після того, як уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова написала пост про місце перебування цих дітей.

  Про це ексомбудсмен написав у «Facebook».

  «Інформую Вас, пані Людмило, що одразу після публікації Вашого посту всі церкви в цьому місті почали обшукувати ФСБ та окупаційна влада. До моменту публікації Вашого посту про те, що в підвалі церкви знаходяться діти, — вони не знали», — стверджує Кулеба.

  «Поки ситуація в Херсоні ще не була такою критичною, місцева влада не дала дозволу на виїзд цього будинку дитини. Але до моменту публікації Вашого посту шанс врятувати дітей та вивезти на території, підконтрольні Україні, був», — зазначив Кулеба.

  За повідомленням Варти 1, напередодні Денісова повідомила, що у Херсоні 58 вихованців будинку дитини понад місяць ховаються у підвалі місцевої церкви. Серед них були, зокрема діти з інвалідністю, які потребують спеціального догляду та лікування. Омбудсменка закликала організувати евакуацію.

  Найсвіжіше

  Популярне