Середа, 18 Травня, 2022
Бiльше

  В Боярці освячено Свято-Миколаївський храм, парафія якого нещодавно приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії

  20 квітня єрарх ПЦУ митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив освячення церкви в ім’я святителя Миколая Чудотворця, що на території Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна в місті Боярка Київської області.

  Попередній настоятель, не підтримавши рішення громади про приєднання до Переяславсько-Вишневської єпархії, зі своїми поплічниками демонтував престол храму, – інформує Духовний Фронт України з посиланням на Переяславсько-Вишневську єпархію ПЦУ.

  Нагадаємо, що 15 квітня церковна громада була прийнята до Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату. 16 квітня митрополит Олександр відвідав церкву та відслужив молебень, після чого було зачитано указ про прийняття Свято-Миколаївської парафії до складу Переяславсько-Вишневської єпархії.

  Нагадаємо, у Неділю Входу Господнього в Єрусалим, 17 квітня, громада парафії на честь Казанської ікони Божої Матері, села Сухолуччя Вишгородського району Київської області, прийняла рішення про приєднання до Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

  Нагадаємо, митрополит Олександр розповів, що Новинський разом з Антонієм (Паканичем) керують РПЦвУ. Також він впевнений, що “Доки не позбудемося москальщини, не буде нічого людського”.

  Найсвіжіше

  Популярне