П’ятниця, 24 Травня, 2024
Бiльше

  Мінкульт просить вірян дистанційно долучитися до Великодніх свят

  Цього Великодня, 24 квітня, християн східного обряду просять долучитися до служби у дистанційному режимі через трансляцію по телебаченню та на платформах суспільного мовника, зокрема UA:КУЛЬТУРА.

  Про це ідеться у зверненні на Урядовому порталі.

  “Міністерство культури та інформаційної політики України та Державна служба з етнополітики та свободи совісті нагадують про важливість дотримання обмежень воєнного стану, зокрема правил комендантської години у вашому регіоні – це важливо для безпеки! Запрошуємо вірян приєднатися дистанційно з молитвою до Великодніх служб завдяки трансляціям на телебаченні та онлайн”, – ідеться у зверненні.

  Зазначається, у суботу, 23 квітня, о 23:30 в національному марафоні єдиних новин #UAразом та на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА розпочнеться пряма трансляція нічного богослужіння Православної Церкви України.

  Також 24 квітня з 7:30 до 11:30 національний марафон єдиних новин #UAразом та суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА  транслюватиме богослужіння Української Греко-Католицької Церкви.

  “Великдень – це головна подія церковного року для всіх християн, незалежно від дати святкування. Свято символізує перемогу світла над темрявою та добра над злом. Мир обов’язково прийде на нашу землю. Задля перемоги України ми, українці, повинні зберегти силу духу та мудрість. Нехай наша віра в краще тільки міцніє”, – додали у зверненні.

  Найсвіжіше

  Популярне