П’ятниця, 24 Травня, 2024
Бiльше

  Окупанти розстріляли в Бучі чоловіка, ймовірно, через його прізвище Навальний. Біля тіла лежав паспорт

  У Бучі 12 березня російські військові розстріляли 60-річного чоловіка. Причиною цього, ймовірно, стало його прізвище. Біля тіла українця лежав його паспорт, де було вказано Ілля Навальний — тезка російського опозиціонера Олексія Навального.

  Про це повідомляє німецьке видання Bild із посиланням на місцевих мешканців.

  64-річна мешканка Бучі Марія розповіла, що добре знала Іллю Навального. Вона бачила, як 12 березня його розстріляли російські солдати.

  «Ми ввійшли в наш багатоквартирний будинок, коли Ілля спустився зі сходів. Я йому кажу: “Не виходь, там стрілянина”. Але він все одно хотів вийти на вулицю, щоби покурити сигарету. Тоді я продовжувала чути постріли», — зазначила вона.

  Коли через годину Марія вийшла з підвалу, то побачила, що Ілля лежить на підлозі. Каже, що окупанти вистрілили йому в голову. Паспорт українця з прізвищем Навальний лежав поруч.

  71-річний Олексій, який теж живе в комплексі, також бачив розстріл. Каже, що люди ховалися від солдатів і годинами сиділи в підвалі.

  «Коли я нарешті вийшов на вулицю, то побачив повністю знищену машину та труп Іллі», — розповів він виданню.

  Чи був українець родичем опозиціонера?

  У Bild пишуть, що не зрозуміло, чи був Ілля Навальний пов’язаний з Олексієм Навальним. Ілля родом із Залісся — українського села поблизу Чорнобиля, з якого родом і батько Олексія Навального.

  Найсвіжіше

  Популярне