Неділя, 29 Травня, 2022
Бiльше

  Розстріляли людей у церкві: Денісова розповіла про нові злочини військ рф

  Із деокупацією українських територій з’являються відомості про все нові випадки вбивств, катувань та сексуального насильства.

  Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла про звірства росіян на Київщині, Чернігівщині та в Херсонській області.

  У селах Ягіде та Лукашівка на Чернігівщині знайшли тіла розстріляних росіянами людей у Вознесенській церкві, де загарбники влаштували собі штаб.

  В Ірпені 20-річна вагітна дівчина втратила дитину після того, як її зґвалтували російські окупанти.

  У селищі Макарів у Київській області 80-річний дідусь помер після тортур, росіяни на очах в його доньки відрізали старенькому руки.

  У Херсонській області російські військових вирішили побити 60-річного чоловіка на очах його доньки прикладами та палицями.

  “Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну та експертної місії, створеної державами-учасницями ОБСЄ відповідно до Московського механізму, врахувати ці факти військових злочинів та порушень прав людини РФ в Україні”, – каже Денісова.

  Вона зазначила, що терор військових РФ відносно  мирних українців є військовим злочином, який прямо порушує норми Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.

  Нагадаємо, глобальна ініціатива “Трибунал для Путіна” задокументувала вже 1188 епізодів воєнних злочинів Росії, вчинених в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне