Середа, 28 Вересня, 2022
Бiльше

  Україна очікує, що росія призупинить бойові дії під час візиту Папи Франциска, – Юраш

  Посол України у Ватикані Андрій Юраш завив, що Україна очікує, що росія призупинить бойові дії під час можливого візиту папи Франциска до Києва.

  Про це повідомляє Reuters.

  Юраш виступив через кілька годин після того, як зустрівся з папою Франциском і вищими посадовими особами Ватикану, щоб офіційно вручити свої вірчі грамоти.

  “Ми обговорили багато питань порядку денного прямо зараз, в першу чергу можливий візит Його Святості в Україну. Я навів ще аргументи, чому це потрібно реалізувати якомога швидше і саме в цих умовах”, – заявив Юраш.

  Він також додав, що якщо росія зрозуміє, що папа Римський поїде в Україну, то припинить бомбардування хоча б у центральній і північній частині.

  Він сказав, що понтифік пішов зі своїх зустрічей у Ватикані з почуттям, що “існує велике внутрішнє духовне бажання (здійснити поїздку)”, але без будь-яких зобов’язань.

  Юраш також заявив, що розуміє, що Росія чинить тиск на Ватикан, щоб Папа не здійснював поїздку в Україну, але не сказав, звідки взялася ця інформація.

  “Для всіх і для Папи Римського стає все більш зрозумілим, що можлива позитивна відповідь на цей виклик відвідати Україну стає все більш і більш важливою з точки зору допомоги Україні (зупинити війну)”, – додав він.

  Найсвіжіше

  Популярне