Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  «Хотіли нову Сребреницю? Задоволені?», – Михайло Подоляк емоційно звернувся до європейських лідерів

  Радник очільника Офісу президента України Михайло Подоляк продемонстрував фотодокази звірств російських окупаційних військ у Киівській області та не стримував емоцій у зверненні до європейських лідерів, які досі не наважуються на рішучу відсіч агресії з боку рф.

  Власні думки про Бучанську різанину, що була влаштована катами російської путінської армії, він виклав у Telegram.

  «Головне, на думку наших європейських партнерів, – не спровокувати росіян? (Зла іронія). Головне, щоб Третя світова не почалася? Головне, щоб росіяни не образилися і не використовували… Що не використовували? Ракети, авіабомби, танки, не чинили масові вбивства цивільних, бомбардування житлових кварталів, масові розстріли, як у концентраційних таборах, що вони ще не використовували?», – пише Михайло Подоляк.

  «Як підсумок, світ отримав тотальний невимовний страх антилюдяності в Бучі, Ірпені, Гостомелі. Сотні, тисячі вбитих, роздертих, згвалтованих, зв’язаних, знову згвалтованих і вбитих. Сотні, тисячі мирних громадян України. Вбиті з особливим звірством», – додає посадовець.

  «Вчорашні та сьогоднішні «лідери Європи», які ситно їдять і спокійно сплять зараз у своїх ліжках, чи немає у вас бажання уважно подивитися на цей фотоархів пекла-XXI, влаштованого росіянами в Київській області? Хотіли Сребреницю XXI століття? Отримали? Задоволені? Чи хотіли реінкарнувати Треблінку, заохочуючи «рускій мір»? Хотіли згадати, що таке пекельний жах працюючих крематоріїв, що живцем спалюють людей, бо вони українці? Спробуєте знову відвернутися? Організувати черговий саміт, щоб висловити стурбованість та похитати головою?», – запитує він.

  «Ще раз уважно подивіться на тисячі роздертих, зґвалтованих, спалених українців. У ХХІ столітті. У рамках «спецоперації». Роздертих РОСІЯНАМИ. А тепер ще раз скажіть усьому світу про те, що рф – це нормально, це бізнес, що не можна забороняти Рахманінова. Подивіться та скажіть. Або відверніться. Адже головне – не спровокувати. А вони нехай масово ріжуть українців…», – додав Михайло Подоляк.

  Найсвіжіше

  Популярне