П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  Пропаганда Росії готує масштабну інформаційну атаку проти України: дані групи ІС

  За інформацією групи «Інформаційний опір», у російській федерації після низки провалів спроб вторгнення в Україну за різними напрямками було прийнято рішення розгорнути масштабну інформаційну кампанію з дискредитації України на міжнародному рівні.

  З цією метою Російська федерація має намір задіяти внутрішні та зовнішні ресурси за такими напрямками:

  1. Проводити у російських ЗМІ та через підконтрольні західні майданчики регулярні звинувачення українських військових у жорстокому поводженні з російськими військовополоненими. Дані звинувачення супроводжуватимуться інсценуваннями відео та фото формату, на яких нібито українські військові нібито калічать російських військовополонених.

  Дані вкидання можуть супроводжуватися також фейковими відео- та аудіоматеріалами із «заявами» офіційних осіб української сторони, змонтованими таким чином, щоб створювалося враження, ніби українська влада схвалює знущання з полонених.

  2. Другий напрямок – це дегуманізація. Звинувачення України в тому, що саме вона не зупинила кровопролиття з 2014 року і їй абсолютно не шкода своїх громадян, які гинуть з 2014 року.

  3. Також російські пропагандисти формують наратив про те, що Україна нібито монтує матеріали щодо участі у війні російських строковиків і все це маніпуляції Києва. Таким чином, російська сторона намагається відвернути увагу громадськості всередині Росії від проблематики відправлення строковиків на забій в Україну.

  4. Російська сторона продовжує використовувати наратив про біологічні лабораторії, вже не раз розкритикований і розвінчаний. Для цього російські пропагандисти продовжують посилатися на заяву Вікторії Нуланд у Конгресі США, яка нібито говорила про наявність американських біолабораторій на території України, хоча насправді її слова були спотворені російськими перекладачами для тиражування в російських ЗМІ, що також неодноразово розвінчалося.

  5. Безумовний напрямок російських пропагандистів, це продовження культивації наративу про неонацистів в Україні. Зокрема, посилено розповсюджуватиметься фейки про те, що в Україні масово фіксуються факти нанесення нацистських символів на тіла цивільного населення (вирізані та випалені), що нібито було виявлено російськими військовими у Маріуполі. Дані факти підкріплюватимуться змонтованими фотографіями.

  Дані інформаційні кампанії спрямовані такі країни, як Франція, Італія, Німеччина, Угорщина, Австрія.

  У поширенні даних наративів будуть задіяні лояльні росії ЗМІ та експерти, політологи та політики з країн ЄС та США. Власне, кожен такий наратив, що звучить від перерахованих вище джерел, це підтвердження їх співпраці з РФ як агентів кремля.

  Найсвіжіше

  Популярне