Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  російське командування шоковане втратами серед мобілізованих на службу мешканців Донбасу

  Опинившись у становищі, коли необхідно змінювати стратегію і зосереджувати основний удар на Донецькій і Луганській областях, російські генерали постали перед питанням поповнення резервів «гарматного м’яса». Втім, призовники з тимчасово окупованих територій України практично скінчились.

  Про це пише білоруське видання «Хартыя’97%».

  За наявними даними, російські генерали переконані, що зараз для реалізації задуму вийти на кордон Донецької і Луганської областей їм потрібно передислокувати практично всі угруповання з-під Чернігова, Сум та Києва.

  Окрім того, командири окупантів спробували порахувати кількість мобілізованих на території, що тимчасово підконтрольна терористичним організаціям «л/днр», які досі перебувають в лавах бандформувань.

  У генштабі рф з жахом з’ясували, що з майже 30 тисяч мобілізованих і примусово відправлених на війну з Україною мешканців ОРДЛО станом ще на 27 березня лишилось всього 450 боєздатних одиниць.

  Знищених мобілізованих мешканців окупованих територій російські окупанти мають намір замінити ув’язненими з російських колоній, підлітками та строковиками. Окрім цього, терористи «л/днр» суттєво посилили заходи мобілізації, але резервів практично вже немає.

  Минулого тижня бойовики змогли примусово затримати і відправити до пунктів розподілення максимум 800 чоловіків. При цьому їх середній вік – 55 років. Фактично це означає, що окупанти почали відправляти на війну осіб похилого віку, молодь вже закінчилась. А це, в свою чергу, створює росіянам чималі проблеми, оскільки від тактики «закидання українців гарматним м’ясом» вони відмовлятись не збираються.

  Найсвіжіше

  Популярне