Перехід громад і священників УПЦ московського патріархату (російської церкви в Україні) триває. На Волині настоятель храму в селі Куликовичі священник Олександр Климчук перейшов до Православної Церкви України. Парафія теж підтримала священника.
Про це повідомляє священник ПЦУ Андрій Закидальський.
“Вітаємо протоієрея Олександра Климука настоятеля Свято-Покровського храму с. Куликовичі у родині Волинської єпархії Православної Церкви України. Будьте як отець Олександр”, – повідомив священник.
Нагадаємо, раніше на Волині громада УПЦ МП села Самоволя Іваничівського благочиння проголосувала про перехід до ПЦУ.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2022/03/C_0786-1.jpg?resize=561%2C316&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2022/03/DSC_0776.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)