23 березня жителі села Шекеринці на сході села більшістю голосів вирішили приєднатися до Православної Церкви України.
Про це повідомив связенник Володимир Ковальчук
Церковна громада звернулася до єрарха ПЦУ єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла, з проханням прийняти їх до складу Хмельницької Єпархії Православної Церкви України.
Раніше ми повідомляли, що на Хмельниччині до ПЦУ з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну перейшло десять парафій УПЦ МП. Нинішня громада стала одинадцятою.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2022/03/277100970_1728736504133570_710547920021078579_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2022/03/277104214_1728737270800160_3629886907605156606_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)