Четвер, 26 Травня, 2022
Бiльше

  Громадяни рф готуються до деокупації Криму – розпродують майно і втікають з півострову

  На території тимчасово окупованого росією Криму зафіксовано панічні настрої серед громадян рф, які незаконно переселились до українського півострову після лютого 2014 року.

  Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Фейсбук.

  «Протягом останніх тижнів, після лютневого вторгнення російської армії в Україну, намітилася тенденція до відтоку російських громадян з Криму. При цьому, в перших рядах «втікачів» – члени сімей російських офіцерів, правоохоронців та представників окупаційної адміністрації Севастополя. Вони терміново продають нерухомість, змінюють реєстрацію місця проживання, виводять з півострова бізнес та активи», – йдеться у повідомленні.

  При цьому відомо, що путінський режим намагається заблокувати виїзди з Криму, щоб зупинити потік «втікачів». Вже зараз підтверджено інформацію про підготовку блокування силами росгвардії руху по Кримському мосту в бік рф. Також окупаційною владою буде обмежено рух пармною переправою та авіасполучення півострова з росією.

  Формальною причиною таких дій вже традиційно називається «боротьба з українськими диверсантами» та запобігання можливим «терористичним атакам».

  Однак фактично кремль утримує в якості заручників 600 тисяч громадян рф, які нині незаконно перебувають на півострові і починають розуміти непевність свого правового статусу.

  Найсвіжіше

  Популярне