Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  15-й день війни: українська армія стримує наступ, у російській росте кількість дезертирів

  Збройні сили України продовжують стримувати наступ російської армії на низці напрямків, обороняють Київ, Харків, Чернігів, прикривають кордон із Білоруссю, стримують рух противника в напрямку Кривого Рогу та Миколаєва, а Маріуполь – у круговій обороні.

  Про це повідомляє Генштаб ЗСУ станом на 06:00 четверга 10 березня.

  “Розпочато п’ятнадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

  Сили оборони України продовжують стримувати наступ ЗС РФ у Донецькому, Слобожанському та частині Таврійського операційного районів. Захищають українські міста Харків та Охтирку.

  Основні зусилля зосереджуються на недопущенні просування противника в південно-східному напрямку. Триває кругова оборона міста Маріуполя.

  Разом з тим продовжується прикриття державного кордону з Республікою Білорусь“, – повідомили у Генштабі.

  На Сіверщині, українські захисники утримують оборону міста Чернігова. Вживають заходи щодо стримування просування ворога в напрямку Києва.

  Угруповання сил і засобів оборони столиці перебуває в постійній готовності до відбиття наступу противника, наносить вогневе ураження наступальним угрупованням окупантів та утримує визначені оборонні рубежі.

  На південному напрямку здійснюється стримування противника у напрямках на міста Кривий Ріг, Миколаїв, Вознесенськ та населений пункт Нововоронцовка (Херсонської області).

  На інших напрямках угруповання військ проводять стабілізаційну операцію та виконують завдання територіальної оборони.

  Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України відбивають ракетно-бомбові удари та знищують засоби повітряного нападу противника, здійснюють протиповітряне прикриття важливих об’єктів України та угруповань військ.

  Протягом останніх двох діб винищувальна авіація та підрозділи зенітно-ракетних військ знищили чотири штурмовика Су-25 та два вертольоти противника. Противник знизив темпи наступу, його особовий склад деморалізований. Значно збільшилась кількість випадків дезертирства та мародерства”.

  Найсвіжіше

  Популярне