Четвер, 8 Грудня, 2022
Бiльше

  Єрархи УПЦ США надіслали листа підтримки предстоятелю Православної Церкви України

  Собор Єпископів Української Православної Церкви США, Південної Америки та Діаспори надсилає листа підтримки Предстоятелю Православної Церкви України: В Україні необхідно зберегти людську гідність та свободу.

  Публікуємо текст листа із сайту УПЦ США.

  Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію

  Православна Церква України

  вул. Трьохсвятительська, 8

  м. Київ, 01001

  Україна

  Блаженніший Митрополите Епіфаніє, ХРИСТОС ПОСЕРЕД НАС! Є І ЗАВЖДИ БУДЕ!

  Як Ієрархи Української Православної Церкви США, Південної Америки та Діаспори, ми звертаємося до Вас із глибокою та молитовною підтримкою, оскільки перед нацією – народом України постає невпинна агресія Російської Федерації. Духовенство та вірні нашої Церкви за межами України є об’єднаними в дусі молитви та в дусі дій з нашими братами в Україні та українцями по всьому світу.

  Події останніх восьми років, які призвели до безвідповідальної поведінки політичних лідерів Російської Федерації протягом останніх кількох днів, сколихнули світ своїми злочинами (яке свідомо було вчинене усіма гілками російської влади) проти цивілізованого суспільства.

  Впродовж історії України мільйони втратили свої життя, свободу, гідність і права людини заради тих людей, які бажають мати право на мир і стабільність, котрі є відомими всім демократичним державам світу. Голос миролюбного народу України має бути почутим і його повинні всі шанувати. Цей голос не може бути приглушеним тими, хто чи в політичному чи в духовному керівництві є агресором та вирішує обманювати та зловживати, використовуючи насильство та війну проти України та її народу.

  Вірні нашої Церкви в США, Південній Америці та Діаспорі мають коріння в усіх регіонах України. Наші рідні та друзі живуть на Сході та Заході, Півночі та Півдні України. Ми глибоко переймаємося добробутом, стабільністю і безпекою наших людей, котрим погрожують повідомленнями про підготовку списків тих, хто підлягає страті, ув’язненню, направленню в табори для «реабілітації» або тих, хто змушені зникнути, оскільки загарбники прагнуть повністю взяти під контроль усю націю.

  Приєднуємось до Вашого Блаженства, усіх Ієрархів, духовенства та вірних Православної Церкви України в молитві за мир на Батьківщині для багатьох українських християн, які проживають у Сполучених Штатах Америки та по всьому світу. Ми твердо стоїмо на Вашій стороні у «боротьбі на благо», захищаючи вірний боголюбивий народ України. У світі немає ніякої фізичної сили, котра змогла б зруйнувати віру, волю та голос громадян незалежної і суверенної Української нації!

  Цінуючи дар свободи разом з Вами, Ваше Блаженство, і всіма нашими братами і сестрами в Україні та по всьому світу, в надії рухатися вперед, а не назад в історії, ми з трепетом та вдячністю благаємо Отця Світла і всякого звершеного Дару, Сина Доброчесності і Духа Істини зійти на всіх нас, обійняти нас, керуючи і удосконалюючи наш кожен вчинок.

  + Антоній, Митрополит

  + Єремія, Архієпископ

  + Даниїл, Архієпископ

  Найсвіжіше

  Популярне