Понеділок, 23 Травня, 2022
Бiльше

  На Водохреща росіянка силоміць занурила малолітню дитину у крижану воду. Рятувальники допомагали жінці вчиняти “екзекуцію”

  В Російській Федерації одна з найбільш відданих вірянок Російської православної церкви відзначилась жорстоким поводженням з власною дитиною. У свято Водохреща 19 січня 2022 року у місті Комсомольську-на-Амурі (Хабаровський край) за 26-ти градусного морозу жінка силоміць занурила у крижану воду малолітнього сина, який відчайдушно намагався вирватися і кричав, пише “Дивогляд“.

  На кадрах відеоролику, на якому зафільмовано процес примусового “змиття гріхів”, добре видно, як хлопчик кричав “Я не хочу! Я не хочу!”. Але матір виявилася невблаганною. При цьому, двоє чоловіків у костюмах рятувальників не лише не відмовили жінку від такого вчинку, а й допомогли їй вчинити задумане. Чоловіки схопили дитину за руки і тричі занурили в ополонку.

  Після екзекуції жінка накинула на сина рушник і сказала: “Молодець”.

  Принагідно нагадаємо, Православна церква України з року в рік пояснює вірянам, що традиція купання в ополонці на Водохреща не має нічого спільного зі “змиванням” гріхів, отриманням особливого Божого благословіння чи духовного очищення. Жодного церковного припису в Українській Церкві для звершення занурення у зимову воду немає і ніколи не було.

  З огляду на це, вчинок російської вірянки викликає ще більший подив.

  Найсвіжіше

  Популярне