Субота, 2 Липня, 2022
Бiльше

  На 85 році життя помер священник ПЦУ Івано-Франківсько-Галицької єпархії

  На 85 році життя перестало битися серце протоєрея Йосифа Степановича Жовніровича – настоятеля Свято-Успенського Собору м. Долина, що у Івано-Франківсько-Галицькій єпархії Православної Церкви України.

  Отець Йосиф Жовнірович рукоположений в сан священика 27 вересня 1959 року, кандидат Богослів’я, викладав в Івано-Франківському Богословському Інституті. В 1959 році закінчив Волинську духовну семінарію, а 1967 року Московську духовну академію. Ревно, як добрий духовний пастир трудився на Христовій ниві, якій присвятив все своє життя, – повідомляє митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.

  13 січня в 11 годині дня 2022 року Начальник Життя Христос, закликав його в Свої Небесні оселі… Всемилостивий Господь, який навчав нас вірити у воскресіння мертвих, упокоїть душу приснопам’ятного протоієрея Йосифа в оселях праведних та дарує йому Царство Небесне! Приносимо наші сердечні співчуття рідним і близьким з приводу смерті батька, дідуся та духовного отця», – написав архієрей.

  Митрополит Іоасаф закликав всіх священнослужителів Івано-Франківсько-Галицької єпархії до посиленої молитви за новопреставленого.

  Найсвіжіше

  Популярне