У Черкасах з благословення голови Синодального управління військового духовенства Православної церкви України митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана (Яременка) відбулась Свята вечеря з родинами, які втратили своїх рідних на війні.
Про це інформує сайт Черкаської єпархії ПЦУ.
Свята вечеря розпочалася із спільної молитви. Зокрема, молилися за загиблих українських воїнів.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0278.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Під час вечері панувала родинна атмосфера: спілкувалися про Різдво Христове, лунали колядки у виконанні хору кафедрального храму, слухали Різдвяне послання Блаженнійшого митрополита Епіфанія, а також всі разом колядували.
Із пастирським словом до присутніх звертався митрополит Іоан. Також багато хто із учасників вечері говорили промови, бажаючи один одному радості й любові та справедливого миру, який так потрібен сьогодні всім.
Завершився Святвечір спільною молитвою.