Субота, 2 Березня, 2024
Бiльше

  Суд відклав розгляд справи щодо рязанської школи, на яку зазіхає РПЦ

  Судовий розгляд у справі рязанської школи №6 відкладено до 8 лютого 2022 року. Відповідне рішення прийняв 23 грудня цього року 20 арбітражний апеляційний суд Російської Федерації.

  “Vidsboku” повідомляє, що про відкладення розгляду клопотали і мерія Рязані, і Рязанська єпархія Російської православної церкви.

  Нагадаємо, наприкінці жовтня 2020 року рязанський митрополит РПЦ Марк (Головков) заявив, що будівля школи №6 має належати церкві, оскільки колись в ній розташовувалась духовна семінарія.

  Після цього, рязанський депутат Держдуми Дєніс Сідоров та численна група місцевих мешканців виступили на захист навчального закладу, який являється єдиним у регіоні, де вивчають французьку мову.

  4 червня Арбітражний суд Рязанської області прийняв рішення про передачу будівлі школи №6 з поглибленим вивченням французької мови Російській православній церкві. У червні 2021 року в місті відбулась низка протестних акцій, однак РПЦ вперто не збирається поступатись у боротьбі за право власності на будівлю школи.

  Мерія міста оскаржила рішення суду, що було прийняте на користь Моспатріархату, а єпархії було запропоновано чотири альтернативні варіанти будівель. Та попри всі намагання міської влади, РПЦ рішуче не поступається і не поспішає врахувати інтереси дітей.

  Найсвіжіше

  Популярне