Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  «Немає релігійного підтексту»: митрополит Епіфаній закликав не вірити міфам про вакцинацію від COVID-19

  Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній закликав українців не піддаватися впливу маніпуляцій і міфів про вакцинацію від COVID-19. Він нагадав, що у ПЦУ не відносять вакцинацію до питань релігії, а тому кожна людина має усвідомити, що єдиним захистом від вірусу є вакцинація.

  Про це він сказав в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

  «Не потрібно слухати, не потрібно вірити, не потрібно піддаватися на ці маніпуляції. Бо Українська Церква чітко заявила про те, що ми не проти. Вакцинація завжди відбувалася. Хвороби існували і до початку цієї пандемії. Тому ми висловили чітку позицію про те, що якщо це ліки, які покликані зберегти людське здоров’я, то чому їх не приймати, чому вірити певним міфам», – зазначив Епіфаній.

  «Ми заявляємо, що тут немає ніякого релігійного підтексту, але кожна людина має право вибору, кожен повинен усвідомити, що в цей непростий час випробувань цією хворобою єдиним захистом є вакцинація», – додав він.

  За словами предстоятеля ПЦУ, в Україні другий рік триває боротьба «зі ще одним невидимим, але реальним фронтом небезпечної коронавірусної хвороби, яка забирає дуже багато людських життів».

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній заявив, що Путін зазнає поразки, тому що українці – сильна нація. Також у ПЦУ розповіли, що практично всі парафії, які проголосували за перехід до Української Церкви, виграють суди у Моспатріархату.

  Найсвіжіше

  Популярне