Субота, 20 Липня, 2024
Бiльше

  В окупованому Криму перебувають за гратами п’ять “Свідків Єгови”, – правозахисники

  В окупованому Криму в рамках переслідування “Свідків Єгови” перебувають у місцях позбавлення волі п’ятеро людей. Ще дев’ять представників цієї церкви у Криму обмежені у переміщенні: сім перебувають під домашнім арештом, двоє – під підпискою про невиїзд.

  Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на моніторинговий огляд ситуації з правами людини у Криму, підготовлений Кримською правозахисною групою (КПГ).

  “КПГ розцінює ці судові процеси як переслідування за релігійною ознакою та порушення права на свободу віросповідання. Згідно з міжнародним правом, Росія не має права застосовувати своє кримінальне законодавство на окупованій території та переслідувати осіб, які не є злочинцями з погляду українського законодавства. Це військовий злочин, який підпадає під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду”, – наголосили у КПГ.

  У Кримській правозахисній групі нагадали, що 20 квітня 2017 року Верховний суд РФ визнав “Свідків Єгови” екстремістською організацією та заборонив її діяльність на території Росії.

  Найсвіжіше

  Популярне