Четвер, 27 Січня, 2022
Бiльше

  Митрополит ПЦУ обговорив з генконсулом у Кракові потреби української громади

  Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Православної Церкви України Олександр Драбинко завітав до Генконсульства України у Кракові, де обговорив з генконсулом низку важливих питань забезпечення духовних і культурно-освітніх потреб численної української громади в Польщі.

  Про це повідомило Генеральне консульство України у Кракові.

  Також йшлося про популяризацію за кордоном української культури та традицій, а також реалізації проектів у культурно мистецькій – галузі й сфері музейництва, збереження місць національної пам’яті.

  У бесіді митрополита ПЦУ Олександра з генеральним консулом України в Кракові Вячеславом Войнаровським взяли участь помічник митрополита о. Андрій Тищенко, завідувач відділу «Софійський Музей» Національного заповідника «Софія Київська» Ігор Нетудихаткін, журналістка Неллі Ковальска та голова Фонду «Основа» Володимир Баландюк.

  “Оскільки у 2021 році відзначається 150-річчя з дня народження Василя Стефаника, після зустрічі її учасники побували біля будинку на вул. Аріанській 1, де під час навчання в Кракові проживав видатний український письменник і громадський діяч й встановлено меморіальну дошку на його честь”, – додали в Генконсульстві.

  Найсвіжіше

  Популярне