Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополита ПЦУ відзначено високою нагородою Збройних сил України

  7 грудня 2021 року у приміщенні Вінницько-Барської єпархії Православної церкви України відбулась зустріч правлячого архієрея митрополита Симеона (Шостацького) з українськими військовослужбовцями – начальником Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку підполковником Вадимом Москальцем та офіцером-психологом Юрієм Березовським.

  Про це інформує пресслужба єпархії.

  З нагоди Міжнародного дня волонтера, який відзначався в Україні та світі 5 грудня цього року, офіцери подякували єрарху за допомогу, яку Вінницько-Барська єпархія ПЦУ неодноразово надавала військовослужбовцям та мирним жителям у районі проведення АТО/ООС, та вручили йому медаль “За благодійну діяльність” та подяку Вінницько-Барській єпархії.

  Своєю чергою митрополит Симеон привітав високих гостей з Днем Збройних сил України, благословив їх іконами Пресвятої Богородиці та подарував церковні календарі на 2022 рік.

  Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці Військової служби правопорядку у Вінниці та Вінницько-Барської єпархії, яку у стосунках із службою представляє протоєрей Вячеслав Буданевич.

   

  Найсвіжіше

  Популярне