Понеділок, 8 Серпня, 2022
Бiльше

  На православному цвинтарі у Варшаві Руслан Стефанчук вшанував пам’ять жертв Голодомору в Україні та воїнів армії УНР

  Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук перебуває з офіційним візитом у Республіці Польща. Своє перебування на території держави-союзника політик розпочав вшануванням пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932–1933 рр. та воїнів армії Української Народної Республіки, які спочивають на Вольському православному цвинтарі у Варшаві.

  Про це пише “Укрінформ”, посилаючись на сторінку політика у Фейсбуці.

  “Пам’ять про воїнів УНР — це пам’ять про український внесок у вільну Європу. Тож присутність тут — для нас і обов’язок, і честь. Сьогодні, коли Україна прокладає свій шлях до Європи, варто нагадати, що саме воїни Армії УНР майже 100 років тому допомогли Польщі встояти перед навалою більшовиків і захистили Європу від загрози, що насувалася з Москви”, – зауважив Руслан Стефанчук і закликав поширювати цю пам’ять серед молодих поколінь, “не забуваючи, що Україна з Польщею разом — дуже велика сила”.

  Відомо, що в рамках офіційного візиту очільник українського парламенту візьме участь у XI Сесії Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща. Програмою також передбачено зустріч Голови Парламенту України з парламентаріями Польщі та Литви.

  Найсвіжіше

  Популярне