Четвер, 20 Січня, 2022
Бiльше

  Сербія підіграла російській пропаганді: На конкурсі дитячого малюнку дівчинку з Луганщини назвали “громадянкою “ЛНР”

  Посольство України в Республіці Сербія висловило обурення через обурливий факт підігравання російській пропаганді громадянами балканської держави. В сербському краї Опово під час міжнародного онлайн-конкурсу дитячого малюнка “Чарівний світ казки” дівчинку з Луганщини означили як “громадянку “ЛНР”.

  Про це повідомляє “Укрінформ”, посилаючись на Фейсбук дипломатичної установи.

  Відомо, що таку реакцію українського представництва в Сербії викликала публікація в газеті “Голос Опова” від 26 листопада 2021 року, де було опубліковано результати онлайн-конкурсу дитячого малюнка “Чарівний світ казки”. В газеті конкурсантку з Луганської області назвали “громадянкою “ЛНР”.

  У посольстві обурені тим, що неповнолітні діти, які перебувають на території тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, названі представниками терористичної організації “ЛНР”, не зважаючи на те, що Сербія офіційно визнає територіальну цілісність України.

  Українські дипломати нагадали, що згадка терористичної організації “ЛНР” як “держави” – це заклик до порушення територіальної цілісності та суверенітету України.

  “У цьому контексті українська сторона нагадує, що будь-яка співпраця органів державної влади, недержавних структур або окремих громадян Республіки Сербія з терористичними організаціями “ДНР” та “ЛНР” є прямим порушенням українського законодавства, і тягне за собою відповідні правові наслідки”, – цитує “Укрінформ” заяву Посольства України у Республіці Сербія.

  Дипломати України закликали “припинити пропаганду терористичної організації “ЛНР”, яка була заснована окупаційною адміністрацією держави-агресора Росії на тимчасово окупованій території України”.

  Нагадаємо, на початку грудня 2021 року очільник російської путінської партії “Єдіная Росія” Дмітрій Мєдвєдєв видав партійні квитки ватажкам терористичних організацій “ДНР” Денису Пушиліну та “ЛНР” Леоніду Пасічнику.

  Найсвіжіше

  Популярне