Середа, 6 Липня, 2022
Бiльше

  Патріарший екзарх всієї Білорусі митрополит Веніамін порівняв мігрантів з “прибульцями”

  Очільник Білоруського екзархату Російської православної церкви митрополит Веніамін (Тупеко) закликав білорусів та жителів європейських країн проявити милосердя та співчуття у відношенні біженців та мігрантів, які “застрягли” на білорусько-польському кордоні. У своєму зверненні єрарх порівняв їх з “прибульцями”.

  “До них потрібно ставитись, як до прибульців. Саме так Старий Завіт закликає ставитись до всіх мандрівників у нашому житті. Біблія каже, що й ми прибульці на цій землі, як і численні наші отці. Тому у відношенні мандрівників і прибульців потрібно проявляти милосердя, у складну хвилину їх підтримати і нагодувати хлібом”, – цитує “Интерфакс-религия” слова митрополита Веніаміна (Тупеко).

  “Хотілося б, щоб всі пішли назустріч цим бідним людям, які опинились в такій ситуації. Тим більше, що наближається Різдво Христове, час, коли віруючі люди роблять добрі справи”, – додав архієрей РПЦ в Білорусі.

  Чи виконають його заклик представники владних кіл Білорусі та Російської Федерації, які обґрунтовано підозрюються в провокації міграційної кризу на білоруському кордоні, наразі, не відомо.

  Найсвіжіше

  Популярне