Неділя, 28 Листопада, 2021
Бiльше

  Матір хлопчика, який присів біля папи Франциска, каже про зцілення сина від раку

  20 жовтня під час загальної аудієнції хлопчик присів поруч із папою Франциском. Місцем праворуч від папи тоді поступився єпископ Леонардо Сапієнца під оплески присутніх у залі Павла VI сотень вірних. Хлопчика особливо зацікавив папський пілеолус. Тепер мама маленького Паоло повідомила, що хлопчик зцілився від раку.

  Про це повідомляє “CREDO”.

  Мама хлопчика каже про чудо. Паоло приїхав до Рима на обстеження – лікарі підозрювали у нього рак мозку.

  Хлопчик має аутизм та епілепсію. Медики хотіли виключити рак і розсіяний склероз як можливі причини його недуг. Коли хлопчик упевнено піднявся сходами на подіум зали Павла VI, папа назвав його поведінку прикладом Божої свободи. Так він проілюстрував свої роздуми над Посланням св. Павла до галатів.

  «Коли я побачила, як Паоло сам іде по сходах, я подумала: “Це неможливо!” Зазвичай йому потрібна чиясь допомога, – розповідає мама хлопчика, Ельза Морра. – Це одна з причин, чому лікарі були майже впевнені, що у нього рак мозку», – додає жінка.

  Папа Франциск особисто привітав Ельзу і пообіцяв молитися за Паоло. «Він узяв мене за руку і сказав: “Для тебе немає неможливого”», – розповідає мама хлопчика.

  Майже через місяць після цієї події лікарі підтвердили, що у Паоло немає жодних ознак пухлини, а його стан покращується. Ельза пояснює це просто: «Дякую Вам, Святіший Отче, за те, що вимолили чудо!»

  Найсвіжіше

  Популярне