Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  Синод ПЦУ відправив на спокій єпископа Адріана (Кулика) за побиття жінки

  Священний Синод Православної Церкви України звільнив на спокій із забороною звершення публічних богослужінь єпископа Шепетівського Адріана (Кулика) за побиття ним жінки.

  “Синод заслухав Повідомлення Предстоятеля, Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, про справу щодо обвинувачення титулярного єпископа Шепетівського Адріана (Кулика) у порушенні, за яке передбачене суворе канонічне покарання (27 Апостольське правило, 9 правило Константинопольського Двократного собору)”, – йдеться у повідомленні пресслужби ПЦУ.

  Після заслуховування інформації по справі та особистих пояснень титулярного єпископа Шепетівського Адріана (Кулика), в яких він частково визнав себе винним у висунутих звинуваченнях, Священний Синод прийшов до висновку, що Преосвященний єпископ Адріан (Кулик) дійсно вчинив порушення, за які канонічними правилами (27 Апостольське правило, 9 правило Константинопольського Двократного собору) передбачене суворе покарання.

  27 Апостольське правило наказує єпископа, або пресвітера, або диякона, що б’є вірних грішників, або невірних скривджених. Бо Господь аж ніяк нас цього не вчив: навпаки, сам бувши вдаряємим, не завдавав ударів, докоряємий, не докоряв взаємно, страждаючи, не погрожував.

  На початку листопада ЗМІ поширили інформацію щодо титулярного єпископа Шепетівського єрарха ПЦУ Адріана (Кулика) про те що він побив жінку. Причиною конфлікту став собака сусідки, який нібито заважав священнослужителю та його родині своїм гавкітом

  “У зв’язку з цим титулярний єпископ Шепетівський Адріан звільнений на спокій із забороною звершення публічних богослужінь. Після завершення одного року з часу прийняття зазначеної Постанови Священний Синод матиме судження про його подальше служіння”, – говориться в повідомленні.

  Найсвіжіше

  Популярне