Четвер, 9 Грудня, 2021
Бiльше

  Волинська єпархія ПЦУ, яка дозволила своїм вірянам відзначати Різдво 25 грудня, нагадала про початок посту

  Для тих, хто відзначає Різдво Христове 25 грудня, і Пилипівку слід розпочати раніше. Про це нагадав митрополит Луцький і Волинський Православної церкви України Михаїл (Зінкевич), інформує офіційний сайт єпархії.

  Примітно, що Луцька і Волинська єпархія, поки що, лишається єдиною в ПЦУ, де підтримали рішення про святкування Різдва і 25 грудня, і 7 січня. Тож архієрей привітав православних, які живуть за новоюліанським календарем.

  “Ми вітаємо християн, які 15 листопада розпочали Різдвяний піст і святкуватимуть народження Христа-Спасителя разом із Європою”, – зауважив митрополит Михаїл (Зінкевич).

  Календарні розбіжності, на його думку, не повинні викликати в Україні сварки. Святкувати Різдво тоді, коли відзначають у Росії, чи тоді, коли в Константинополі та інших країнах, – право вибору кожного.

  “Наша церква повинна підтримувати і шанувати, як одних, так і других. Не важливо коли почнеш, а важливо, як ти будеш його (піст – ред.) дотримуватися”, – наголошує керуючий Луцькою і Волинською єпархією.

  Наостанок митрополит Михаїл (Зінкевич) побажав усім ревності й духовної стійкості. “Молитвою і постом ми проженемо і ковід, проженемо й інші небезпеки та негаразди, які літають над Україною і над кожним із нас”, – переконаний архієрей.

  Найсвіжіше

  Популярне