Середа, 6 Липня, 2022
Бiльше

  Митрополит Епіфаній освятив у Сєвєродонецьку хрест на місці будівництва майбутнього собору ПЦУ (ФОТО)

  Під час первосвятительського візиту на Луганщину, 17 листопада митрополит Київський і всі України Епіфаній освятив у Сєвєродонецьку хрест на місці будівництва майбутнього кафедрального собору та заклав пам‘ятну капсулу. Предстоятелю ПЦУ співслужили єпископ Луганський і Старобільський Лаврентій, місцеве та запрошене духовенство. За богослужінням молилися голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай, керівник міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, командувач Операції об‘єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк, командир ОТУ «Північ» полковник Дмитро Красильников, численні українські воїни та віряни.

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Після відправи Митрополит Епіфаній вручив церковні відзнаки керівникам військово-цивільних адміністрацій населених пунктах поблизу лінії розмежування та звернувся до присутніх зі словом.

  «Щойно ми спільно звершили освячення місця під побудову нового храму Православної Церкви України. Це перший храм тут, на цій землі, який неодмінно з часом постане. Ми молилися, щоб Господь послав свого ангела-охоронця, щоб Господь допомагав і сприяв будівничим, меценатам і всім небайдужим, хто буде долучатися до цієї великої і богоугодної справи», – сказав предстоятель ПЦУ.

  Також митрополит Епіфаній наголосив на необхідності молитися за полеглих героїв.

  «Коли цей храм буде побудований, то в ньому завжди буде линути молитва за тих, які віддали найдорогоцінніше – свої життя заради кожного із нас, заради Богом даної землі – України, свого народу, своєї родини. І наш священний обов’язок завжди пам’ятати, молитися за них, тим засвідчуючи, що вони існують і недаремно віддали свої життя. Ми пам’ятаємо, молимося і робимо все, щоб їхня мрія була втілена в життя – мрія, щоб була сильна, незалежна, демократична Українська держава», – підсумував предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній.

  Нагадаємо, предстоятель ПЦУ здійснив перший візит до Луганської єпархії.

  Найсвіжіше

  Популярне