Субота, 4 Грудня, 2021
Бiльше

  У Росії закрили ще один український центр. МЗС назвало це “російською гостинністю”

  Артемівський міський суд Приморського краю (Російська Федерація) ліквідував автономну некомерційну організацію “Далекосхідний український духовний культурно-просвітницький центр “Просвіта”.

  Про це повідомляє МЗС. Там назвали це рішення істинним проявом “російської гостинності”.

  “Рішення про примусове припинення діяльності центру “Просвіта” та інших осередків української культури в РФ яскраво ілюструють справжню” російську гостинність” для тих громадян інших країн, спорідненість з якими російська влада продовжує так відчайдушно доводити, заохочуючи набуття російського громадянства”, – йдеться в заяві.

  МЗС підкреслило, що раніше в Росії закрили ряд інших організацій, у тому числі Об’єднання українців Росії, Бібліотеку української літератури в Москві, а також визнали Світовий конгрес українців небажаною організацією.

  У заяві наголошується, що Росія повинна виконувати свої міжнародно-правові зобов’язання, в тому числі Міжнародну конвенцію ООН про ліквідацію всіх форм расової дискримінації та інші.

  “Закликаємо міжнародне співтовариство дати належну оцінку стрімкому погіршенню ситуації з правами людини в РФ, засудити і посилити політико-дипломатичний тиск на російську владу, щоб припинити наступ на права української національної меншини в Росії”, – додали в МЗС.

  Найсвіжіше

  Популярне