Неділя, 26 Травня, 2024
Бiльше

  Папа Римський Франциск благословив дзвін “Голос ненароджених” для української громади

  Перед загальною аудієнцією, що відбулась 27 жовтня 2021 р., в залі Павла VI у Ватикані, папа Римський Франциск поблагословив два монументальні дзвони, виготовлені в рамках проекту, започаткованого польською фундацією «Так життю». Відомо, що фундація організовує різні ініціативи на захист життя від зачаття до природної смерті, а один з цих двох дзвонів призначений для львівської римо-католицької парафії святого Івана Павла ІІ, яку представляв отець Григорій Драус.

  Вітаючи прочан наприкінці загальної аудієнції, понтифік зауважив: “На прохання польської фундації “Так життю”, я сьогодні поблагословив дзвони, що носять ім’я “Голос ненароджених”. Один з них призначений до Еквадору, другий – до України. Нехай же вони будуть для цих країн і для всіх знаком зобов’язання на захист людського життя від зачаття до природної смерті. Нехай же їхнє звучання проповідує світові “Євангеліє життя”, пробуджує людські сумління та пам’ять про ненароджених. Ввіряю вашій молитві кожну зачату дитину, життя якої є священним і недоторканним”, – цитує “Vatican News” слова папи Франциска.

  Нагадаємо, предстоятель Римо-католицької Церкви папа Франциск планує відвідати Україну наступного року. У липні 2021 року президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Його Святістю папою Франциском, під час якої запевнив понтифіка, що на візит Його Святості чекає насамперед народ України.

  Найсвіжіше

  Популярне