Субота, 1 Жовтня, 2022
Бiльше

  У Запоріжжі скасували свято Покрови на Хортиці

  Через складну епідемічну ситуацію Запоріжжя не відзначатиме масово День Покрови Пресвятої Богородиці, особливо шанований запорозькими козаками.

  На Покрову на Хортиці було заплановано низку масових заходів, але, як повідомили у Запорізькій ОДА, їх вирішено скасувати, передає Depo.Запоріжжя.

  В облдержадміністрації нині розглядають можливість перевести деякі заходи в онлайн-формат.
  “Насамперед, ми маємо дбати про життя людей і не наражати їх на небезпеку. Масових заходів 14 жовтня не буде”, – попередив голова ОДА Олександр Старух.

  Свято Покрови – особливий день для Запоріжжя, у якому переплетені історія і сучасність. Свято з давніх-давен було дуже шановано запорозькими козаками, відповідно День захисників України одразу набув у Запоріжжі особливого значення. Окрім цього, 14 жовтня – офіційна дата звільнення Запоріжжя від німців під час Другої світової і офіційний День міста. Дехто з городян не забуває відзначати у цей день і річницю створення УПА.

  Цьогоріч на Покрову на Хортиці планувалися не лише масові заходи, а й презентація того, що зроблено в межах реставрації об’єктів славетного острова.

  Найсвіжіше

  Популярне