Понеділок, 27 Травня, 2024
Бiльше

  Вселенський патріарх зустрінеться у Ватикані з папою Франциском та виступить на конференції з питань світової політики в ОАЕ

  Після офіційного запрошення Вселенський Патріархат оголосив, що Вселенський патріарх Варфоломій І візьме участь і виступить на 14-й конференції з питань світової політики (WPC), яка цього разу відбудеться 1-3 жовтня в Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати.

  Про це повідомляє orthodoxtimes.com.

  Нагадаємо, що Вселенський патріарх також брав участь у попередніх конференціях з питань світової політики у різних містах, організованих Французьким інститутом міжнародних відносин (Institut français des relations internationales – IFRI).

  Вселенського патріарха супроводжуватимуть старійшина митрополит Халкедонський Еммануїл, який також був запрошений на конференцію, та патріарший диякон Варнава Григоріадіс.

  Під час перебування в Абу-Дабі Вселенський патріарх Варфоломій також зустрінеться з вищими посадовими особами держав світу.

  Патріарх Варфоломій також здійснить подорож до Риму та у Ватикан. Там він зустрінеться з Папою Франциском та архієпископом Кентерберійським Джастіном Велбі, з яким він підписав та нещодавно випустив спільну заяву про природне середовище та інші поточні проблеми людства, а також візьме участь у інших офіційних заходах.

  Нагадаємо, раніше патріарх Варфоломій звернувся до учасників міжрелігійного форуму G20. Також він зустрівся з папою Римським Франциском у Будапешті.

  Найсвіжіше

  Популярне