Четвер, 22 Вересня, 2022
Бiльше

  Православна церква України відзначила День молитви за сім’ю

  Щороку, 22 вересня згідно з рішенням Священного Синоду Православної церкви України від 27 липня 2019 року є Днем молитви за сім’ю. В цей день Православна Церква, як покровителів сім’ї, вшановує святих Богоотців Іоакима та Анни. Цього року 22 вересня 2021 року, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт звершили молебень до святих Богоотців Іоакима та Анни у Михайлівському соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  У молебні також взяли участь в.о. голови Синодального управління у справах сім’ї єрей Іван Гищук та представники духовенства з усіх єпархій ПЦУ.

  Після молитви розпочав роботу практичний семінар, на якому в активній дискусії та яскравій атмосфері підіймалися важливі питання, що стосуються стану інституту сім’ї в Україні, підготовки до шлюбу й проведення сімейних заходів на парафіях.

  Учасники зібрання ділилися напрацюваннями та досвідом своєї роботи з подружжями та родинами. Також підіймалася тема щодо психологічних інструментів в сімейному душпастирстві. Результатом обговорень стало вироблення стратегій пастирської роботи з сім’ями на парафіях ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне