Понеділок, 19 Вересня, 2022
Бiльше

  Вселенський патріарх зустрівся із дітьми ветеранів та полеглих захисників України

  22 серпня Вселенський патріарх Варфоломій та Митрополит Епіфаній у Київській православній богословській академії зустрілись із дітьми військовослужбовців, полеглих захисників України, учасників АТО, а також дітьми-сиротами, дітьми з інвалідністю, дітьми кримських татар-переселенців.

  «Дуже страшно втратити батьків у війні, але ви можете бути гордими з того, що вони подарували вам світле майбутнє в незалежній, вільній країні», – звернувся до дітей загиблих захисників Вселенський Патріарх, побажавши їм сил і наснаги, щоби продовжувати відстоювати ті ідеали, за які боролися їхні батьки, повідомляє офіційна сторінка ПЦУ у Фейсбуці.

  Звертаючись до рідних та опікунів цих дітей, він закликав подарувати дітям усю свою любов, сказав, що молитиметься за них і побажав «терпіння, сил і витримки, щоб ви могли ростити цих дітей, і Бог допомагав вам у турботах».

  Митрополит Епіфаній подякував Вселенському патріарху за можливість зустрітися з дітками та їхніми батьками і наголосив, що поминати тих, хто віддав життя, захищаючи інших, – це наш обов’язок.

  «Ми шануємо наших новітніх героїв і виявляємо свою любов до них через молитву. Бо всі ми душею створені безсмертними, і саме через молитву ми відчуваємо зв’язок із тими, кого тілесно вже немає серед нас, і так проявляємо свою любов до них», – зазначив предстоятель ПЦУ.

  Вселенський патріарх Варфоломій і митрополит Епіфаній благословили дітей і на згадку про зустріч подарували їм пам’ятні подарунки та іконки.

  Фото: ПЦУ
  Фото: ПЦУ

  Найсвіжіше

  Популярне