Четвер, 21 Липня, 2022
Бiльше

  Починається візит Вселенського патріарха в Україну: Хто його супроводжує

  Вселенський патріарх Варфоломій здійснює свій офіційний візит в Україну відсьогодні до 24 серпня, щоб відсвяткувати 30-ту річницю незалежності України, як суверенної держави, на запрошення президента України Володимира Зеленського та предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія.

  Про це повідомляє Othodox Times з посиланням на сайт Вселенської Патріархії.

  Вселенський патріарх Варфоломій відвідає Православну церкву України та її предстоятеля, митрополита Київського і всієї України Епіфанія, з яким він у неділю, 22 серпня, відслужить Божественну Літургію в історичному Софійському соборі в Києві.

  У повідомленні прес-служби Вселенського Патріархату також перелічили осіб, які супроводжують Його Всесвятість: старійшина митрополит Халкідонський Еммануїл, митрополит Адріанопольський Амфілохій, митрополити Філіппойський, Неаполіський та Тасоський Стефан.

  Також серед тих, хто супроводжує Вселенського патріарха, – Григорій, головний секретар Священного Синоду, протосинкел Яків і патріарший диякон Єронім Сотиреліс.

  Вселенського патріарха також супроводжують Ніколаос-Георгіос Папахрісту, директор Офісу з питань преси та комунікацій та секретарі Вселенського патріархату Панагіотіс Графіаделіс та Даміанос Бардакціс.

  Нагадуємо, що з нагоди 60-річчя священства Вселенського патріарха митрополит Епіфаній співслужив Божественну Літургію разом з Вселенським Патріархом Варфоломієм та Патріархом Олександрійським Феодором у церкві Святого Георгія в Імбросі.

  Найсвіжіше

  Популярне