Неділя, 21 Липня, 2024
Бiльше

  Керівником єпархії РПЦвУ в Луганську Синод МП призначив фігуранта бази “Миротворець”

  Священний Синод Російської православної Церкви в Україні, засідання якого відбулося 17 серпня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, ухвалив рішення про призначення нових керуючих Луганською та Ровеньківською єпархіями.

  Новим керуючим єпархією РПЦвУ в Луганську призначено митрополита в Ровеньках Пантелеімона, передає РІСУ з посиланням на Інформаційно-просвітницький відділ РПЦвУ. Єпархією РПЦвУ в Ровеньках надалі керуватиме архієпископ в Овідіополі Аркадій, який до цього був вікарієм єпархії РПЦвУ в Одесі.

  Митрополит Пантелеймон внесений до бази центру “Миротворець” як пособник терористів. Пантелеймон (Поворознюк Василь Дмитрович), зазначає “Миротворець”, є “активний учасник заходів під патронатом терористичної організації ЛНР, організатор паломницьких поїздок до Росії”.

  Митрополит Пантелеймон також “заперечує російську агресію, маніпулює суспільно-важливою інформацією”.

  Нагадаємо, Офіс Генерального прокурора України пообіцяв перевірити факти ймовірної насильницької смерті митрополита РПЦвУ Митрофана (Юрчука) у тимчасово окупованому Луганську.

  Очільник філії Російської православної церкви в Україні (УПЦ МП) митрополит Онуфрій (Березовський) призначив митрополита Пантелеімона (Поворознюка) тимчасовим керуючим єпархією РПЦвУ у тимчасово окупованому Луганську.

  Найсвіжіше

  Популярне