Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  РПЦ припиняє не лише євхаристійне спілкування з іншими Церквами, а й транспортне сполучення Росії з окремими державами

  Російська православна церква, яка за твердженням багатьох роспропагандистів, нібито, відокремлена від держави, відшукала у себе повноваження регулювання транспортного сполучення Російської Федерації з іншими державами світу.

  Зокрема, очільник Синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв) закликав призупинити транспортне сполучення з тими країнами, де фіксується висока імовірність зараження коронавірусом.

  Про це інформує “СеверПост” з посиланням на виступ архієрея в етері телеканалу “Россія 24”.

  “Для того, щоб нам перемогти коронавірус, потрібна всезагальна мобілізація. А це означає, що все, що сприяє відтворенню коронавірусу, повинно бути тимчасово призупинене, включаючи рейси в ті країни, де дуже висока ступінь заражуваності”, – запропонував митрополит Іларіон (Алфєєв).

  Таким чином, можна припустити, що окрім гострої потреби призупиняти євхаристійне спілкування зі світовими помісними Церквами, в РПЦ відчули, що можуть впливати і на транспортні потоки, зокрема, пропонувати призупинення сполучення з країнами високого ризику інфікування.

  Чому ця функція була покладена на РПЦ, а не на відповідний державний орган, – це питання лишаться відкритим.

  Найсвіжіше

  Популярне