П’ятниця, 19 Липня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній привітав журналістів із професійним святом: «Ви оборонці інформаційного фронту»

  Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній привітав журналістів із їхнім професійним святом.

  Він зауважив, що у Священному Писанні неодноразово наголошується на важливості правди та неприпустимості брехні, яка є гріхом. Спаситель називає спраглих правди людей «блаженними» (Мф. 5: 6). Знаходити правду, боротися за неї та відстоювати її – непроста місія, покладена зокрема і на журналістів.

  «Сьогодні вітаю вас, дорогі журналісти, із професійним святом. Бережіть спокій та прагнення до істини у ваших душах. Правда, що ви її ширите між людей, є протиотрутою до невігластва й брехні, від яких зростають образи, чвари та конфлікти», – написав Епіфаній у Фейсбуці.

  «Сьогодні бачимо, як агресор активно використовує дезінформацію, вкиди та фейкові новини у гібридній війні. На жаль, вона – попри незвичне слово «гібридна» у назві, що ніби дистанціює нас від обстрілів – вбиває українських синів і доньок по-справжньому», – зауважив він.

  «Ви дійсно стали оборонцями інформаційного фронту, несучи слово правди та викриваючи брехню, розповідаючи відверті, неприкриті людські історії. Нехай ваше слово буде чесним, перо – гострим, совість – чистою, а шлях – осяяний Божим благословенням. З Днем журналіста!», – підсумував митрополит Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне