Парафія у селі Фарбоване Київської області шляхом голосування вирішила покинути Російську православну Церкву в Україні і приєдналась до Православної Церкви України.
Про це йдеться в офіційному документі Переяславсько-Вишневської єпархії ПЦУ, опублікованому митрополитом Олександром (Драбинком).
«…шанобливо повідомляю, що Свято-Успенську Парафію с. Фарбоване прийнято до складу Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України і відповідно затверджено священника Євгенія Зотова у займаній ним посаді Настоятеля вищевказаної Парафії», – йдеться в документі.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/05/186972976_4444031452288403_7396723837984092878_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/05/187494277_4444031545621727_1741450794473297583_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)