Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  Міністр культури та інформаційної політики розповів про заходи боротьби з роспропагандою

  Міністерство культури та інформаційної політики України розглядає варіанти блокування сигналу з окупованих територій Донбасу і Криму. Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” розповів очільник урядового відомства Олександр Ткаченко.

  “Ми зараз завершуємо напрацювання плану заходів. Це, по-перше, розширення мовлення нашого, особливо в територіях прикордонних, розширення, власне, мовлення “Зеонбуду”, варіанти, яким чином можна реагувати та протидіяти розповсюдженню сигналу з Криму та окупованої території Донбасу та і самої Росії на українські території”, – сказав міністр.

  За його словами, йдеться не тільки про ефірний сигнал, а й про роботу з інтернет-провайдерами та деякими кабельними провайдерами.

  “Тобто зараз напрацьована база, скільки, власне, ми всього цього “добра” бачимо у нашому просторі. І цей план заходів ми будемо подавати в Кабмін, в РНБО для того, щоб він був затверджений і виглядав не як спорадичні рішення, а як системний підхід, який має на меті не тільки додаткові інвестиції в цю сферу з боку держави, але й покроковий план дій для того, щоб, по-перше, українське бачили більше і легше, і для того, щоб, по-друге, російської пропаганди на цих теренах було менше”, – підкреслив Олександр Ткаченко.

  “Радіо Свобода” нагадує, Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України оголосило перший тендер для українських телерадіомовників на територію анексованого Криму.

  Росія припинила мовлення українських ЗМІ на тимчасово окупованих територіях Криму та частині Донбасу. Українські медіа шукають можливості доносити свій сигнал до аудиторії на непідконтрольній Києву території.

  Найсвіжіше

  Популярне