З благословенння керуючого Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійшого архієпископа Симеона та на запрошення військового комісара полковника Геннадія Тарасюка військовий капелан та благочинний Нікополя і району ігумен Меркурій (Скороход) благословив майбутніх захисників на несення строкової служби у лавах Збройних Сил України.
Як повідомляє пресслужба Нікопольського благочиння, капелан подарував новобранцям іконки та окропив їх освяченою водою.
Після молитви отець Меркурій звернувся до присутніх з пастирським словом.
“Військовий – це особливе служіння. Це певний спосіб життя, мислення та стан душі, це велика відповідальність перед Батьківщиною і Богом”, – зазначив отець Меркурій (Скороход).
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/04/172627470_5379228975483400_5950730503210699695_n.jpg?resize=696%2C530&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/04/173221896_5379228925483405_3162169531528458977_n.jpg?resize=696%2C424&ssl=1)