Четвер, 18 Квітня, 2024
Бiльше

  РПЦвУ готує вже другий великодній терористичний акт – експерт

  Російська православна церква в Україні готує другий великодній терористичний акт.

  Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав експерт Олександр Коваленко.

  «Скучили за бактеріологічними тероризмом від РПЦвУ? А вони вже повним ходом готують другий великодній терористичний акт, який може виявитися на порядок ефективніше того, що ми могли спостерігати в 2020 році. Так, керуючий справами Московського патріархату в Україні митрополит Антоній (Паканич) заявив, що “на парафіях немає критичної ситуації з поширенням коронавірусу”, а в Києві немає критичної ситуації з Covid-19», – написав Коваленко.

  Він зазначив, що таким чином, парафіяни РПЦвУ, зберуться всі дружно за ручки і рушать на Великдень порушувати дистанцію і не дотримуватися елементарних вимог протиепідеміологічного захисту, щоб потім, в громадському транспорті, на роботі, в черзі в супермаркеті, поширювати зароблену в храмах РПЦвУ “благість”.

  Водночас Олександр Коваленко нагадав, що «станом на 10 квітня в Україні зафіксовано 17 463 нових випадки коронавирусу».

  «І справді, критичної ситуації з поширенням коронавірусу – немає. Просто питання до СБУ, ну або хоча б юристам: заяви митрополита Антонія (Паканича) можна розцінювати як навмисний заклик до порушення карантинних заходів з метою заподіяння масового шкоди здоров’ю громадянам України, аж до їх загибелі? Особисто я вже давно в діях РПЦвУ переглядаю однозначну терористичну і досить успішну діяльність», – підсумував експерт.

  Нагадаємо, раніше у РПЦвУ заявили, що «немає критичної ситуації» у їхніх храмах.

  Найсвіжіше

  Популярне