П’ятниця, 24 Травня, 2024
Бiльше

  «Немає критичної ситуації». РПЦвУ попри спалах Covid-19 кличе вірян на служби

  Російська православна церква в Україні на Великдень, попри жорсткий карантин, не закриватиме храми. Про це розповів керуючий справами Московського патріархату в Україні митрополит Антоній (Паканич), цитує Главком видання РПЦвУ.

  Антоній (Паканич) переконує, що «на парафіях немає критичної ситуації з поширенням коронавірусу». Також він гадає, що в Києві немає критичної ситуації із Covid-19.

  «Пандемія вносить свої корективи у життя, але у нас є ще три з половиною тижні, і ми сподіваємося, що ситуація покращиться. Хоча ми читаємо повідомлення про те, що планується продовжити карантин у Києві на більш тривалий період. Але найголовніша наша надія, щоб Великдень ми зустрічали у храмах, щоб храми були відкриті», – сказав митрополит Антоній.

  Він наголосив, що коли до Великодня жорсткий карантин залишатиметься в силі, служби пройдуть на відкритому повітрі, але, у будь-якому випадку, храми не будуть закриті для вірян.

  «Повного закриття храмів не було й минулого року. Якщо була така можливість, при дотриманні дистанції, служба проходила на вулиці. Хоча потрібно враховувати, що в цьому році православна Пасха пізніше, ніж у минулому, тож сподіваємося, що, якщо погода дозволить і не буде можливості служити в храмах, люди молитимуться на території, прилеглій до храму», – резюмував митрополит Антоній.

  Нагадаємо, раніше митрополит РПЦвУ Антоній (Паканич) порівняв себе із Христом, який зцілює, а секретаря РНБО із фарисеями. Він також звинуватив Вселенського патріарха Варфоломія у тому, що сотні парафій покинули Московську церкву в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне