Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  У Сімферополі тріснув встановлений окупантами пам’ятник Єкатєрінє II

  У тимчасово окупованому Сімферополі помпезно встановлений пам’ятник імператриці Єкатєрінє II тріщить по швах, повідомляє сайт АРК.

  Він був встановлений 19 серпня 2016 року за «народні кошти». Всього вдалося зібрати близько 46 млн рублів. Це 10-метрова багатофігурна композиція вагою в сім тон. Очолює її бронзова статуя Єкатєріни II, з боків – погруддя і статуї князів Васілія Долгорукого-Кримского, Грігорія Потьомкіна-Таврійского, полководця Алєксандра Суворова і дипломата Якова Булгакова.

  Так звана «адміністрація Сімферополя» пояснила стан встановленого всього п’ять років тому пам’ятника тим, що «для обстеження монумента необхідні фахівці, щоб не завдати ще більшої шкоди». «Про проблему знаємо, шукаємо шляхи вирішення», – заявили окупанти.

  Також з’ясувалося, що на погруддях російських завойовників, зображених навколо Катерини ІІ, скульптори переплутали їх нагороди.

  «Все за що беруться в Криму руки окупаційної «влади» рано чи пізно приходить в непридатність, – підсумовує АРК. – Можна навіть зазначити, що швидше рано, так як робота, яка робиться абияк більше для показухи, ніж для користі не може служити довго».

  Найсвіжіше

  Популярне