Понеділок, 20 Вересня, 2021
Бiльше

  Україна денонсувала ще одну угоду з Росією

  Кабінет міністрів України (КМУ) на засіданні у середу, 31 березня, ухвалив проєкт постанови про припинення дії угоди між КМУ та урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі туризму.

  Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді, народний депутат Василь Мокан на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

  “Сьогодні Кабмін ухвалив проєкт постанови “Про припинення дії Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі туризму”, якою пропонується припинити дію зазначеної Угоди у зв’язку із статтею 18 Закону України “Про міжнародні договори України”, що передбачає таку можливість у разі, якщо виконання договору може зашкодити національним інтересам України, передбачених міжнародним правом”, – повідомив Мокан.

  Зі слів нардепа, Міністерству закордонних справ України доручається у встановленому порядку повідомити уряд Російської Федерації про припинення дії зазначеної Угоди.

  Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила Заяву щодо ескалації російсько-українського збройного конфлікту. За проєкт постанови проголосували 308 народних депутатів.

  Найсвіжіше

  Популярне