26 березня 2021 року у Вінниці, у 40-му полку Західного оперативно-територіального об’єднання імені полковника Данила Нечая, відбулись урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці від дня створення Національної гвардії України.
На запрошення командування в урочистостях взяв участь митрополит Вінницький і Барський Симеон. Архієрея супроводжували секретар управління Вінницько-Барської єпархії ПЦУ протодиякон Владислав Демченко та військовий капелан військової частини протоієрей Михаїл Бабій.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/03/3-2.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Перед початком заходу пам’ять загиблих у районі проведення АТО/ООС військовослужбовців військової частини вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим.
У своєму слові митрополит Симеон привітав командира частини полковника Володимира Джулу та бійців з професійним святом і побажав усім Божої допомоги у несенні служби народу України, міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/03/5-1.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Владика Симеон освятив стрічку на полковому знамені. Також Архіпастир прочитав молитву за воїнів. Після цього митрополит Симеон вручив командиру у благословення ікону Божої Матері.
Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)